Ana Sayfa | iletişim | Site Haritası | RSS     LANGUAGES: TR | EN
Ara
PIPELIFE 27 ülkede faaliyette bulunan, geniş bir ürün yelpazesinde kaliteli boru sistemleri üreten ve pazarlayan, dünyanın lider plastik boru sistemleri tedarikçilerindendir.
ARILI PLASTİK SANAYİİ A.Ş. zirai amaçlı polietilen su boruları üretmek amacıyla 1969 yılında kuruldu.Ürün sayısının ve toplam kalite anlayışının artmasıyla Türkiye'deki sektör önderliğini dünya ölçeğine taşımak amacıyla 1989 yılında gücünü PIPELIFE (okunuşu "payplayf")  ile birleştirdi. Kalite kontrolüne hammadde aşamasında başlayarak üretim sırasında ve sonrasında yapılan testlerle devam eden, ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi ve ürünler için uluslararası sertifikalarla müşteriye ulaşan ARILI PLASTİK yüksek kalite ve güvenin simgesidir.


Haberler

30.03.2014
25. Kuruluş Yıldönümü Fotoğraf Yarışması Pipelife 25. Kuruluş Yıldönümü'nü ödüllü bir fotoğraf yarışması ile kutluyor! Başlıca, "çevre", "üretim/inşaat", "soyut sanatlar" olmak üzere 3 kategoride plastik boruların kullanımına ilişkin fotoğraflar gönderen yarışmacılar DSLR fotoğraf makinesi, Amazon.com hediye çekleri ve 25.yıl tişörtleri kazanma fırsatı yakalayacak. Son katılım tarihi 30 Ağustos 2014. Fotoğraflarınızı bekliyoruz... DEVAMI 
Corporate Presentation

Grup Kurumsal Sunumu 2010