Image picture

Gelecek hayatımızın bir parçası, şimdiden onu hazırlayıp şekillendirelim.

#GELECEK

Arkamıza yaslanıp geleceğin gelmesini beklemeyeceğiz. İklim değişikliği, kirlilik, kentleşme, her zamankinden daha hızlı değişen ve veriye dayalı bir toplum ve yeni teknolojiler ile karşı karşıyayız.

Bunları geleceği kendi elimizle şekillendirmek için bir çağrı olarak görüyoruz. Bilgi birikimine, yaratıcılığa, ortaklara ve gelecekteki ihtiyaçları önceden tahmin etme ve öngörülemeyenlere hızla uyum sağlama dürtüsüne sahibiz.

Gerçek yenilik, insanların neye ihtiyaç duyduklarını onlardan önce öngörmektir.

Zoran Davidovski, Ar-Ge ve İnovasyon Sorumlusu

Bir çok yenilikçi sebepten ötürü boru çözümleri alanında lider uluslararası bir üreticiyiz. Sürekli gelişen bir dünyanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde tahmin etmek için; Sadece süreçlerimizi ve ürünlerimizi değil, kendimizi de sürekli geliştiriyoruz.

Zoran Davidovski
Pipelife

İnovasyon Çözümleri

Evlerimizi ve şehirlerimizi daha dayanıklı hale getirmek için, sadece ürün iyileştirmelerine değil, gerçekten yenilikçi ürünlere ve çözümlere ihtiyacımız var. Bu nedenle, yaşam koşullarımızı gelecekte iyileştirecek gerçekten öncü çözümleri yalnızca bu sayfada bulacaksınız.

Pipelife Smart Probe Illustration

Akıllı ve Dijital

Verinin gücünden yararlanma becerisiyle, akıllı çözümlerimiz, örneğin, potansiyel etkileri tahmin etmek, önlemek ve yönetmek için sebepler ve etkiler hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmaktadır. Veri doğruluğunun artmasıyla altyapının izlenmesini ve yönetilmesini kolaylaşmakta ve akıllı çözümlerle binaların daha iyi kontrol edilmesini sağlamaktadır. 


İnovasyonu Destekliyoruz

İnovasyon her zaman önce gelmekle ilgili değildir, aynı zamanda işleri daha iyi hale getirmekle de ilgilidir. Ar-Ge bölümümüzün çok net bir hedefi var: mevcut duruma sürekli meydan okumak ve kalıcı çözümlerle gelecekteki ihtiyaçları öngörmek. Kendimize sürekli meydan okuma ve yenilik fikirleri üretme hedefimizden ötürü, 2009 yılında Pipelife çalışanlarının yaratıcı güçlerini esnetmeleri ve üretim süreçleri, atıklar, geri dönüşüm ve çevresel gelişmeler için yenilikçi çözümler üretmeleri için "Fikirler ve Daha Fazlası" nı başlattık.

Senior grandfather helping grandson ride on kids toy car. Happy old man pushing car while boy driving on street. Grandparent playing with little boy on gokart.

Geleceğe yönelik çözümlerimizi görüntüleyin

Dünyamız sürekli gelişiyor. Biz de öyle. İnanılmaz küresel Pipelife yeteneğimiz ve müşterilerimizden gelen geri bildirimler ve öneriler sayesinde, yarının ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir ve sezgisel sistemler sunabiliyoruz.

Yüksek basınçlı hidrojen nakli

Groningen Seaports ile birlikte, SoluForce by Pipelife, 42 bar'a kadar hidrojen uygulamaları için Esnek Kompozit Boru sistemi geliştirdi. Bu Hidrojen taşıma dünyasında benzersiz ve küresel bir ilktir. Bu önemli dönüm noktasının (yeşil) hidrojenin fizibilitesi üzerinde büyük bir etkisi vardır ve sürdürülebilir bir enerji karışımına doğru yeni bir adımdır.

SoluForce hydrogen graphic

Paylaş:

Hesaplama Aracı

Pipelife, size kolaylık sağlamak için hesaplayıcılar sunar

Tüm Hesaplamalar
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz