Branch of ripe cotton on the cotton field, Uzbekistan

Doğa, hayatımızın bir parçasıdır. Onu koruyalım.

TARIM

Bitkilerin sulanması, insanoğlunun bitki yetiştirmesi kadar eskidir. Muhtemelen, insanoğlunun tohumdan bitki üretmesini öğrendikten sonraki ilk işi verimliliği arttırmak için ürettiği bitkiyi sulamak olmuştur. Tüm dünyada sulama, içme suyundan sonra suyun en fazla kullanıldığı alandır. Günümüzde, gelişmiş ülkelerde suyun %50-60 kadarı tarımsal sulama amaçlı kullanılmaktadır. Su kaynaklarının her geçen gün daha da önemli olduğu dünyamızda, sulama suyunun efektif kullanılması gerektiği açıktır.

Pipelife-flat-drip-field-tomatoes

Drip Irrigation Systems on Field

Damla Sulama Sistemleri

Damla sulama ile veriminizi en üst düzeye çıkarırken harcamalarınızı en aza indirebilirisiniz. Damla sulama sıralı bitkilerin sulanması için en etkili ve en doğru yöntemdir. Özellikle eğimsiz, düz arazi koşullarında, kurak iklimlerde, damla sulama en optimum kalitede bitki büyümesini sağlama konusunda çok önemli rol oynamaktadır.

Sprinkler Irrigation on Field

Yağmurlama Sulama Sistemleri

Bağlantı şekline göre ARILI/PIPELIFE iki tür yağmurlama sistemi üretmektedir. Bu borular Yüksek Yoğunluklu özel polietilenden 5 ve 6 metrelik boylarda imal edilmektedir. Düşük basınçlarda dahi bağlantı noktalarından su sızdırmayacak şekilde tasarlanan ARILI/PIPELIFE Polietilen Sulama Boruları her türlü arazi koşullarında ve yüksek basınç altında yıllar boyu güvenle kullanılabilecek niteliktedir.

Arili Twine Yarn

ARILI TARIM İPLERİ

Türkiye'de Tarım İpleri üretiminin öncülerinden olan Arılı Plastik 40 yılı aşkın tecrübesi ve kaliteden taviz vermeyen çizgisiyle çiftçilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Fibrilize polipropilen hammaddeden ot ve saman balyalamak için üretilen Arılı Balya İpleri otomatik balya makinelerinde kullanılmak için en uygun olan tiptedir veTSE belgelidir (TS EN ISO 467).

İLETİŞİME GEÇ

Lütfen bizimle iletişime geçmek için tercih ettiğiniz yolu seçin. En kısa sürede size geri döneceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri Arama Servisi
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
E-mail ile sizinle iletişime geçeceğiz

Paylaş:

Hesaplama Aracı

Pipelife, size kolaylık sağlamak için hesaplayıcılar sunar

Tüm Hesaplamalar
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz