Hesaplama Aracı

Colebrook- Beyaz Ölçü

Kanalizasyon boruları için debi, çap ve hızın hidrolik hesaplanması için araç tamamen dolu profili. Yağmursuyu için kanalizasyon için önerilir.

Colebrook- Beyaz Ölçüm PF

Kanalizasyon boruları için akış hızı, çap ve hızın hidrolik olarak hesaplanması için araç kısmen dolu profil. Şehir ve endüstriyel sular için kanalizasyon boruları için önerilir.

Kimyasal Direnç Aracı

Pipelife'da üretilen plastik boruların kimyasal direnci! Araç, farklı boruların malzeme-PVC, PE, PP olarak ve farklı kimyasal ve asitlerin çeşitli konsantrasyon ve sıcaklıklarındaki direncini gösterir.

Duvar Kalınlığı Hesaplayıcı

PVC'den yapılmış basınçlı boruların kalınlığını boyutlandırmak için hesap makinesi. İlgili boru için dış çap ve basınç derecesi gerektirir.

Lütfen bu programların Pipelife'ın farklı tasarım broşürlerine ek olduğunu unutmayın. Kullanıcının uygulanabilirlik ve sınırlamalarla ilgili denklemleri ve ilkeleri anlaması beklenir. Bu programların kullanımı, bu alanda yetkin profesyonel bir mühendisin değerlendirme ve muhakemesinin yerini almayı amaçlamaz. Burada yer alan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çaba gösterilmiş olmasına rağmen, doğruluğu garanti edilmez. Tüm tablolar, ifadeler ve sonuçlar yalnızca tavsiye olarak kabul edilebilir. Bu programın kullanımından kaynaklanan öneriler başkaları tarafından üretilen ürünler için geçerli değildir.

Hesaplama Aracı

Pipelife, size kolaylık sağlamak için hesaplayıcılar sunar

Tüm Hesaplamalar
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz