Boğazdan geçen borular

Yerel varlığımızdan ve küresel erişimimizden yararlanın.

#YEREL

25 ülkede ki varlığımızla, size yakın kalabiliyoruz. Bu şekilde, ihtiyaçlarınızı ve ülkenizin özelliklerini daha iyi anlayabiliriz, böylece projeler verimli, güvenilir ve mümkün olan en az karbon ayak izi ile donatılabilir.
Dünyanın dört bir yanından en iyi uygulamaları paylaşırken gereksinimlerinize yerel düzeyde hizmet veriyoruz. Projeniz boyunca size eşlik eden güvenilir bir Pipelife uzmanınız olsa da, küresel uzmanlığımızdan ve onlarca yıllık deneyimimizden faydalanırsınız.


Pıpelıfe: Yerel ortağınız

25 ülkedeki lokasyonlarla, yerel ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır küresel uzmanlardan oluşan bir havuza erişiminiz vardır. Ülkenizdeki varlığımız sadece orada bir satış temsilcisinin olması anlamına gelmez. Nerede olursanız olun, uzman ekiplerimiz başlangıçtan tasarıma, kuruluma ve bakım sonrası desteğe kadar projeleriniz boyunca rehberlik sağlamak için hazırdır.

Küresel uzmanlığımızı profesyonellerden oluşan ağımızın temel bilgileriyle birleştirerek, projelerinizi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve pazar gereksinimlerinize uyacak özel çözümler ile donatıyoruz.

daha kısa nakliye süreleri ile daha hızlı teslimat ve daha düşük emisyon

Her zaman en ekolojik ve ekonomik ulaşım yöntemlerini seçeceğiz. Avrupa'nın her yerindeki fabrikalarda teslimatlarımızın uzun bir yol kat etmesi gerekmiyor. Bunun sonucu olarak daha hızlı teslimat, daha iyi verimlilik ve daha düşük karbon emisyonları elde edilir. İşletmeniz için yerel ve daha sürdürülebilir çözümler seçin.

Covers and Grates

Pıpelıfe'ın güvenilir bir uzmanı veya ortağıyla çalışırken, eşit kalite ve güvenilirlik bekleyebilirsiniz

Happy metal worker greeting his manager in aluminum mill.

Paylaş:

Hesaplama Aracı

Pipelife, size kolaylık sağlamak için hesaplayıcılar sunar

Tüm Hesaplamalar
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz