Road and weather

Çalışmak hayatımızın bir parçasıdır. Güçlerimizi birleştirelim ve birlikte gelişelim.

#kariyer

3.200'den fazla çalışanımızın her biri kendi bireysel becerilerine, bilgi birikimine, deneyimlerine ve kişisel hedeflerine sahiptir. Yine de bizi birbirimize bağlayan bir şey var. Mevcut ve gelecek nesiller için yaşam standardını iyileştirmek için ortak bir amaç ve vizyon.

Bir şirketin ancak çalışanları kadar iyi olabileceğine inanıyoruz. Sayılar konuşmaz veya bir şirket oluşturmaz, bunu insanlar yapar. Bu nedenle, çalışanlarımızın büyüyüp gelişebilmesi için güvenli ve saygılı koşullarla beraber, işbirliği ve ekip çalışmasına dayanan teşvik edici bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Çalışanlarımız, ortaklarımız ve müşterilerimiz Pipelife ailesinin bir parçasıdır ve birlikte daha kapsayıcı ve sürdürülebilir bir gelecek şekillendirebiliriz.


Geleceği birlikte inşa etmek

Kendinize meydan okumak açık fikirli ve teşvik edici bir işyerinde yeni sorumluluklar üstlenmek istiyorsanız, o zaman yeni kariyer yolunuz bizimle başlayabilir. 1989 yılında Avusturya, Fransa ve Almanya'da başlayan faaliyetlerimizle, o zamandan beri dünya çapında 25 lokasyonda ki ofislerimizle, önde gelen uluslararası boru çözümleri sağlayıcılarından biri haline geldik.

Misyonumuz, mevcut ve gelecek nesiller için daha güvenli, sağlıklı ve daha huzurlu bir yaşam yaratmaktır. Bu değerleri somutlaştırıyor ve daha kapsayıcı ve sürdürülebilir bir gelecek şekillendirmek istiyorsanız, gelin bize katılın!

EB_Logistics_Tim Klijnsoon

Gelin Bizimle Çalışın!

Yeni mücadeleler mi arıyorsunuz , yeteneklerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz ve fikirlerinizi dile getirmenin takdir edildiği bir ortamda mı çalışmak istiyorsunuz? O halde, Wienerberger Group'un bir parçası olan Pipelife'da bizlerle bir sonraki kariyer fırsatlarınızı keşfedin.

 

Hakkında bilgi al :

 

  • Açık pozisyonlar ve boş pozisyonlar
  • İşveren olarak Wienerberger
  • Uygulamanız için ipuçları
  • Çalışan hikayeleri
  • İşe alım ekibimiz
Employer branding

25 ülkede bize katılın

Pipelife, 25 lokasyonda ki fabrikalar, yan kuruluşlar ve satış ofisleriyle hizmet vermektedir. Yeni kariyer yolunuzu bizimle bulun.

All Pipelife production sites and main offices in Europe

İletişime Geç

Lütfen bizimle iletişime geçmek için tercih ettiğiniz yolu seçin. En kısa sürede size geri döneceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri Arama Servisi
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
E-mail ile sizinle iletişime geçeceğiz

Paylaş:

Hesaplama Aracı

Pipelife, size kolaylık sağlamak için hesaplayıcılar sunar

Tüm Hesaplamalar
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz