Image picture

Sorunsuz Çalışan bir Altyapı Sistemi, şehir hayatı için vazgeçilmezdir.


ALTYAPI

Günümüzde, atık suların uzaklaştırılması esnasında, güvenlik ve sızdırmazlık özelliklerinin yanısıra doğanın korunması da önemli bir ihtiyaç olarak öne çıkmaktadır. Pipelife, toprak zemin ve atık sularının uzaklaştırılması için koruge boru, ek parça, plastik menhol ve Stormbox lardan oluşan geniş ve yenilikçi ürün gamı ile hizmet vermektedir.

Kanalizasyon sistemleri çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizle temasa geçin veya ürün kataloglarımızı inceleyin.

Infrastructure Storm Water

Paylaş:

Potable Water PE Pipe

PE İçme Suyu Boru Sistemleri

Günümüzde gelişmiş ülkelerin doğalgaz, içme suyu ve kanalizasyon sistemlerinde kullanılan boruların %95'i plastik esaslıdır.Metal boru sistemlerinin gerek malzeme, gerekse montaj işçiliğinin yüksek oluşu, kullanım sırasında karşılaşılan problemlerin çokluğu ve kısa ömürlü olmaları yüzünden metalik boruların yerlerini her geçen gün hızlı bir biçimde plastik sistemlere bırakmaktadır.

Gaz Boru

Gaz Boru Sistemleri

Polietilen (PE) Borular, 1960'lı yıllardan itibaren doğalgazı ev ve işyerlerine taşımada kullanılmaktadır. Yüksek korozyon ve yaşlanma dirençleri ile kolay taşınabilir ve döşenebilir olmalarının yanısıra çok uzun ömürlü performansa sahip Olmaları sonucu günümüzde doğalgaz dağıtımında kullanılan boruların %95'i polietilenden üretilmiştir.

 

Kablo Koruma Boruları

Pıpelıfe Kablo Koruma

Yüksek performansı ve kalitesi ile Arılı kablo muhafaza boruları TS EN kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Borularımız çevreye karşı göstermiş olduğu üstün mukavemetinden dolayı yaygın kullanılmaktadır.Pipelife, telekomünikasyon ve güç kabloları için çok çeşitli PE koruma boruları üretmektedir.

İLETİŞİME GEÇ

Lütfen bizimle iletişime geçmek için tercih ettiğiniz yolu seçin. En kısa sürede size geri döneceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri Arama Servisi
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
E-mail ile sizinle iletişime geçeceğiz
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz