Partnership

DAİMA YANINIZDA

#İŞBİRLİĞİ

Her birimiz kendi güçlü yanlarımıza sahip olmak açısından farklıyız. Bilgi birikimimizi, becerilerimizi, deneyimlerimizi ve yaratıcılığımızı birleştirerek, birlikte tek başımıza yapabileceğimizden çok daha fazlasını başarabiliriz.

Ortak hedefler doğrultusunda çalışmak için bir amacı paylaşıyoruz: Daha sağlıklı bir çevre, yaşam konforumuzu iyileştirmek, şimdi ve gelecek nesiller için refahımızı korumak istiyoruz. Bu nedenle, hedefleri başarılara dönüştürerek birlik olup gelişelim.

Ekip olarak çalışarak daha fazlasını başarabilir ve güven inşa edebiliriz.

Müşterilerimizin ve ortaklarımızın iş birliği sayesinde, daha güvenli ve daha sağlıklı bir ortama aktif olarak katkıda bulunan yenilikçi fikirleri şekillendirmek için benzersiz becerileri, deneyimleri ve yaratıcılığı birleştirebiliyor ve böylece mükemmel bir ekip çalışması yaratabiliyoruz.

Working together gives us great benefits

Ortak projelerimizi görüntüleyin

Günümüzün zorluklarına yeni çözümler bulmak için teknoloji ve araştırma enstitüleri, planlamacılar, üniversiteler ve belediyelerle ortaklık yapıyoruz. Yalnızca bilgi birikimimizi başkalarıyla paylaşarak ve birleştirerek daha kapsayıcı ve sürdürülebilir bir geleceği şekillendirebiliriz.

DAMLA SULAMA İLE AZERBAYCAN'DA SÜRDÜRÜLEBİLİR SU YÖNETİMİNİ VE GIDA DAYANIMINI SAĞLIYORUZ

Bu sulama çözümünün amacı, büyük ölçüde gıda ve hammaddelerin (örneğin pamuk) üretimini korumak ve iyileştirirken, değerli kaynaklardan (su, besinler) tasarruf sağlamak ve hava koşullarından bağımsız olmaktır.  Yoğun su ve toprağa zarar veren sel sulaması uygulamak yerine, özel miktar da su ürünlere damlatılarak verilir.

Drip Irrigation Systems on Field

Hollanda'daki köy için kanalizasyon sistemi

Hollanda'nın Vianen ve Hagestein şehirleri arasında şu anda tamamen yeni bir köy inşa ediliyor. Pipelife, tüm kanalizasyon sistemi için malzeme sağlamak üzere projenin tüm servis sağlayıcıları ile ortak çalışma içerisindedir.

PIP_NLE_Sewage_Project_HoefenHaag

Finlandiya'da nesli tükenmekte olan balıkları kurtarmak

Pipelife, nesli tükenmekte olan göçmen balıkları korumaya yönelik ülke çapındaki K-Fishways girişiminin bir parçası olarak, göçmen balıkların bir yol menfezinden yumurtlama alanlarına doğru akıntıya karşı yüzmesini sağlamak için yenilikçi bir çözüm sağladı.

Brown Trout

Yüksek basınçlı hidrojen nakli

Groningen Seaports ile birlikte, SoluForce by Pipelife, 42 bar'a kadar hidrojen uygulamaları için Esnek Kompozit Boru sistemi geliştirdi. Hidrojen taşıma dünyasında benzersiz ve küresel bir ilk. Bu önemli dönüm noktasının (yeşil) hidrojenin fizibilitesi üzerinde büyük bir etkisi vardır ve sürdürülebilir bir enerji karışımına doğru yeni bir adımdır.

Groningen Seaports SoluForce usage only

Paylaş:

Hesaplama Aracı

Pipelife, size kolaylık sağlamak için hesaplayıcılar sunar

Tüm Hesaplamalar
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz