PEX PE-RT
Pipelife Heating Closed Full

Binalar yaşam alanımızdır. Onları güvenli ve rahat hale getirelim.

TESİSAT

Özellikle sıcak sulu ısıtma ve temiz su sistemlerinde kullanılan Polipropilen Random Co-Polimer (PPRC) borular, ultra yüksek moleküler ağırlıklı yapısından dolayı işletme şartları haricinde oluşabilen çok düşük ve yüksek sıcaklık ya da basınç şartlarında dahi yüksek performans sağlayabilmektedirler. 

Pipelife PPRC boruları yüksek çekme mukavemeti sayesinde içinde dolaşan suyun kimyasal özelliklerinde olası hiçbir değişime izin vermemektedir. Polipropilen Random Co-Polimer hammaddeden üretilen borular düzgün iç yüzeyleri sayesinde yosun oluşumunu olanaksız kılmakta ve boyutlarındaki homojenlik nedeniyle de basınç düşümünü en aza indirgemektedir.

Pe-rt boru

PPRC ve PP-R kompozit

Cam Elyaf Takviyeli PP-R Borular

Pipelife Cam Elyaf Takviyeli Polipropilen Random Kopolimer ( GFR-PPR) kompozit boru üç tabakadan oluşmaktadır. Orta tabakada yer alan mikron çapında ve çok kısa cam elyaf takviyeler, borunun hem basınç performansını arttırmakta hem de ısıl uzamasını azaltmaktadır.

PPRC ve PP-R kompozit

PPRC BORU SİSTEMLERİ

Pipelife PPRC boru ve yardımcı parçaları rakiplerine göre aynı işletme şartlarında daha az izolasyona gereksinim duyarlar. Normal koşullar altında PIPELIFE ürünlerine iç ortamlarda ilave bir izolasyon malzemesi kullanmak gerekmemektedir. Özellikle PN 20 borular et kalınlıkları çok daha az izolasyona gereksinim duyarlar.

Pe-rt boru

PEX ve PE-RT Boru Sistemleri

Sıhhi tesisat dendiğinde ilk akla gelen tesisatın sızdırmazlığıdır. Paslanmaya uğrayan metal borularda daha fazla sayıda fitting kullanılarak bir sıhhi tesisat sistemi oluşturulduğundan daha fazla sızdırma normaldir. Paslanmaya karşı dayanıklı, kireçlenme veya paslanma sonucu boru iç çapı zamanla değişmeyen, mümkün olduğunca az sayıda bağlantı noktası içeren bir boru sistemi kullanıldığında problem kendiliğinden çözülmüş olacaktır.

Atıksu boruları

PP ATIK SU BORU SİSTEMLERİ

ARILI PLASTİK, sektördeki 36 yıllık tecrübesini dünya devi PIPELIFE 'in üstün teknolojisi ile birleştirerek, Polipropilen Atık su boru ve ek parçalarını sizlerle tanıştırıyor.

PIPELIFE PP Atık su boru ve ek parçaları TSE en 1451-1 standardına uygun olarak 50mm'den 160mm çap ve 150mm'den 6000mm uzunluğa kadar muhtelif boylarda üretilmektedir.


İLETİŞİME GEÇ

Lütfen bizimle iletişime geçmek için tercih ettiğiniz yolu seçin. En kısa sürede size geri döneceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri Arama Servisi
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
E-mail ile sizinle iletişime geçeceğiz

Paylaş:

Hesaplama Aracı

Pipelife, size kolaylık sağlamak için hesaplayıcılar sunar

Tüm Hesaplamalar
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz