Haberler

Geleneksel ATTA Toplantılarımızın 13.sü için Antalya’daydık

Geleneksel ATTA Toplantılarımızın 13.sü için Antalya’daydık

Toplantının ilk bölümünde, Genel Müdürümüz Sayın Yılmaz Korap iş ortaklarımıza Pipelife olarak önümüzdeki yıllarda piyasaya sürmeyi düşündüğümüz ürünler ve yapmakta olduğumuz yatırımlar hakkında kapsamlı bir sunum yaptı. Yılmaz bey ayrıca dünya piysalarında hammadde fiyatlarının seyri ve bunun Türkiye piyasasına yansımasının nasıl olduğu hakkında da misafirlerimizi bilgilendirdi.

Yılmaz beyin sunumunun ardındn ödül törenine geçildi ve Yağmurlama Sulama, Damla Sulama, Bina İçi Tesisat ve Yüksek Yoğunluklu Polietilen Boru kategorilerinde satış başarılarına göre dereceye giren iş ortaklarımıza ödüllerini takdim ettik.

Toplantının son bölümünde ise konuğumuz olan değerli ekonomi uzmanı Prof.Dr.Sadi Uzunoğlu bizleri dünyadaki ve Türkiye'deki ekonomik gelişmeler hakkında aydınlatarak önümüzdeki günlerde karşılaşabileceğimiz olası sonuçlar hakkında bilgilendirdi. Kur, faiz ve enflasyon kavramları hakkında merak edilen konuları basitçe açıklamaya çalıştı. Sunumunun ardından konuklarımız da Sadi beye merak ettikleri soruları sorma fırsatı buldular.

Hesaplama Aracı

Pipelife, size kolaylık sağlamak için hesaplayıcılar sunar

Tüm Hesaplamalar
İndirme Merkezi
Aradığınızı bulamadınız mı?

Lokasyonlar

Ekibimizle İletişime Geçin

Lütfen bizimle hangi yolla iletişime geçmek istediğinizi seçin. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.

Sizi Arıyalım

Geri arama hizmeti
Telefonla sizinle iletişime geçeceğiz
E-Mail Servisi
Sizinle e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz