Choose your region
iletişim · Languages: TR | EN
Menu

Son Haberler

Geleneksel ATTA Toplantılarımızın 13.sü için Antalya’daydık

Artık geleneksel hale gelmiş olan ve 2020 yılında 13.sünü düzenlediğimiz Arılı Tarım-Tesisat Ailesi toplantımızı Antalya Lara’daki Adalya Elit Otel’de gerçekleştirdik. Türkiye’nin dört bir yanından gelen ve misafirimiz olan iş ortaklarımızın aileleriyle birlikte keyifli bir haftasonu geçirdik.

ANTALYA INTERFRESH EURASIA FUARINDAYDIK

16-19 Ekim tarihlerinde Antalya Anfaş Expo Center'da düzenlenen Interfresh Eurasia fuarında BASUSAD özel bölümünde yer aldık. Aynı zamanda bu yıl 2.sini düzenlediğimiz Tarımsal Sulama Zirvesi'ne de ev sahipliği yaptık.

10. Geleneksel ATTA Toplantımız için Limak Lara'da Biraraya Geldik

Geleneksel hale gelen "Arılı Tarım-Tesisat Ailesi" bayi toplantılarımızın 10.sunu Antalya Limak Lara Hotel'de gerçekleştirdik. Türkiye'nin dört bir yanından gelen ve artık bayiden daha ziyade eski dostlarımız olarak gördüğümüz iş ortaklarımız ile birlikte, hem güzel vakit geçirdik, hem de güncel ekonomik gelişmeleri birlikte değerlendirerek, 2017 yılında karşılaşabileceğimiz riskler ve fırsatlar hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

9. Geleneksel ATTA Toplantımızı Gerçekleştirdik

Geleneksel hale gelen "Arılı Tarım-Tesisat Ailesi" bayi toplantılarımızın 9.sunu Antalya Concorde DeLuxe Hotel'de gerçekleştirdik. Türkiye'nin dört bir yanından gelen Arılı bayileri, hem güncel ekonomik gelişmeleri birlikte değerlendirme, hem de 2016 yılında karşılaşabileceğimiz riskler ve fırsatlar hakkında bilgi edinme fırsatı buldular.
25. Kuruluş Yıldönümü Fotoğraf Yarışması

25. Kuruluş Yıldönümü Fotoğraf Yarışması

Pipelife 25. Kuruluş Yıldönümü'nü ödüllü bir fotoğraf yarışması ile kutluyor! Başlıca, "çevre", "üretim/inşaat", "soyut sanatlar" olmak üzere 3 kategoride plastik boruların kullanımına ilişkin fotoğraflar gönderen yarışmacılar DSLR fotoğraf makinesi, Amazon.com hediye çekleri ve 25.yıl tişörtleri kazanma fırsatı yakalayacak. Son katılım tarihi 30 Ağustos 2014. Fotoğraflarınızı bekliyoruz...
2014'de de Tüyap Konya Fuarında Yerimizi Aldık

2014'de de Tüyap Konya Fuarında Yerimizi Aldık

Her yıl düzenlenmekte olan Konya Tüyap Tarım fuarına bu yıl da katılarak hem iş ortaklarımızla hem de nihai müşterilerimizle buluşma fırsatı yakaldık. Öte yandan, başta 2 yıldır ürettiğimiz damla sulama borularımız olmak üzere yağmurlama sulama ve polietilen kangal borularımızı ile tarım iplerimiz hakkında müşterilerimizden gelen soruları yanıtlama ve bu ürünlerimizi daha yakından tanıtma imkanı bulduk. Bu yıl 50 m2'lik bir alanda yer aldığımız Konya Fuarına ileriki yıllarda daha geniş bir alanda yer alarak katılmak arzusundayız.
Geleneksel ATTA Toplantımız İçin Rixos Lares'de Buluştuk

Geleneksel ATTA Toplantımız İçin Rixos Lares'de Buluştuk

Artık geleneksel hale gelen "Arılı Tarım-Tesisat Ailesi" bayi toplantılarımızın 7.sini Antalya'da Rixos Lares'de gerçekleştirdik. Türkiye'nin dört bir yanından gelen Arılı bayileri, hem güncel ekonomik gelişmeleri birlikte değerlendirmek hem de 2014 yılında Arılı tarafından uygulanacak satış politikaları konusunda bilgi edinme fırsatı buldular. Bütün bunları yanısıra, misafirlerimizle bol bol sohbet ederek biraz eğlendik ve biraz da dinlenip geçmiş yılın yorgunluğunu attık.
Arılı Plastik Antalya Growtech Fuarında İdi

Arılı Plastik Antalya Growtech Fuarında İdi

Arılı Plastik olarak Antalya'da her yıl Aralık ayında düzenlenmekte olan Growtech fuarına ilk kez katıldık. Öncelikli olarak damla sulama borularımız olmak üzere yağmurlama sulama ve polietilen kangal borularımızı Antalya'da ilk kez sergileme ve ziyaretçilerimize tanıtma fırsatı bulduk. 75 m2'lik bir alanda ilk kez katıldığımız Growtech'de ileriki yıllarda da yer alarak hem yerli hem de yabancı müşterilerimiz ile beraber olmak arzusundayız.
Yeni Kombi Hat Alma Te'si Satışa Sunuldu

Yeni Kombi Hat Alma Te'si Satışa Sunuldu

Arılı Plastik tarafından geliştirlmiş olan yeni ürünümüz Kombi Hat Alma Te'si satışa sunulmuştur. Söz konusu yeni ürünümüz, kombi tesisatlarında, kombiye giden soğuk su hattının döşenmesi amacıyla en yakın lavabo, mutfak ya da benzeri yerden soğuk su hattının çekilebilmesi için kullanılması gereken 3 ayrı parça yerine tek parça kullanımıyla sorunu çözmektedir. Bu sayede maliyet ve montaj süresinden avantaj sağlamasının yanı sıra 3 ayrı parçanın eklenmesiyle oluşabilecek sızdırmazlık riskini de ortadan kaldırır.
Geleneksel Arılı Tarım-Tesisat Ailesi Toplantılarının 2012 Ayağı Gerçekleştirildi

Geleneksel Arılı Tarım-Tesisat Ailesi Toplantılarının 2012 Ayağı Gerçekleştirildi

Arılı Plastik'in geleneksel hale getirdiği "Arılı Tarım-Tesisat Ailesi" bayi toplantısı Antalya Lara'da gerçekleştirildi. Türkiye'nin dört bir yanından gelen Arılı bayileri, toplantıda 2011 yılı çalışmalarını değerlendirmek ve 2012 yılı hedefleri hakkında bilgi edinmenin yanısıra, çeşitli etkinliklerle eğlenme ve dinlenme fırsatı buldular.
pipelife_flags